Firma

Sprzedażą artykułów optycznych zajmujemy się od 2013 roku, z dumą zapewniając wygodę i 100% satysfakcji przy każdym dokonanym zamówieniu. Od pierwszego dnia nasze cele nie uległy zmianie. Staramy się dostarczać wszystkim naszym klientom najlepsze produkty optyczne w przystępnych cenach, przy jednoczesnym zapewnieniu wygodnej i niezawodnej dostawy. Dlatego, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my zwrócimy pieniądze za każdy zakupiony produkt. Pamiętaj, że nasza przyjazna i profesjonalna obsługa klienta znajduje się zawsze pod ręką, aby zapewnić Państwu wyczerpującą informację i pomoc w każdym przypadku, gdy jest to potrzebne.

Stale poszerzamy paletę oferowanych produktów, obejmującą wyłącznie oryginalne wyroby renomowanych światowych producentów z branży optycznej. Dokładamy starań aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, będziemy wdzięczni za wszelkie sygnały i uwagi dotyczące naszego serwisu. 

Wszystkie zamówienia realizujemy wyłącznie przez sklep internetowy, nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej, nie posiadamy sklepu stacjonarnego.

Dane firmy:

Colderro Ewa Zimna
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 88/3
52-204 Wrocław
Polska
NIP: 6121705889
REGON: 022025260

Biuro obsługi klienta sklepu tanie-soczewki-kontaktowe.com

INFOLINIA - obsługa klienta:
Na Państwa pytania telefoniczne odpowiadamy od poniedziałku do piatku w godzinach 09.00 - 17.00
(Opłata wg stawek operatorów)
tel:  +48732683182
email: kontakt@tanie-soczewki-kontaktowe.com

Z wyrazami szacunku
Zespół sklepu tanie-soczewki-kontaktowe.com


Top